Reference

Nezapomeňte, že nejsem tvůrce grafické podoby webů a že především funguji jako subdodavatel, tzn. pracuji pro jiné webové agentury a proto nemohu uvádět reference na jejich projekty. Ty níže uvedné jsou jen zlomek a reprezentují moji práci přibližně v rozsahu 5 % 🙂

Agentury pro které jsem pracoval a nebo ještě pracuji:
B Media Solutions, Amadeus Design, Appio, E-Solutions, Blitz Group (ES), Studio3 (ES)

Reference 1
Reference 2

Musíme si promluvit

Vím, že to není jen tak, ale je potřeba se tomu postavit čelem. Společně zvládneme všechno! Teď už jen stačí kliknout na toto magické tlačítko:

DALŠÍ SLUŽBY

Je toho víc, co pro Vás můžu zařídit.
Postavit web je jedna věc, ale toho co s tím souvisí je celá řádka.

  • Webhosting – provoz webu souvisí i s poskytnutím prostoru, kde bude web umístěn. Nejlépe na zabezpečeném serveru a SSD diskách. Nabízím velice ekonomické řešení, které Vám bude vyhovovat.
  • Doména – zajistím a nastavím doménu pro Váš web.
  • Oprava napadnutých webů hackery – u webů provozovaných na WordPressu se často stane nemilý fakt a to napadení hackerem. Toto napadení pak může například prezentovat úplně cizí stránky z Vaší domény nebo odesílat SPAM. Napadení mohu odstranit a web zabezpečit.
  • Migrace WordPressu – zajistím hladké přemístění webu na jinou doménu nebo na jiný hosting.
  • Sociální sítě – řešíte viditelnost svého webu? S tím je potřeba ruku v ruce řešit i sociální sítě. Zvolit vhodnou platformu a způsob prezentovaní se.
  • Kódování – kromě stavění webů zajišťuji i přípravu HTML šablon, E-mailové šablony, šablony na nestandardní redakční systémy atd.
Zavřít Menu