Loading...
Můj příběh a reference 2016-12-02T01:17:32+00:00

2017

2017

Jeden z dalších větších projektů v roce 2017, kde jsem kompletně navrhl i grafickou podobu, je e-shop Health Detox. Mimo jiné jsem řešil i nasazení platby kartou, které poslední dobou uzemnilo hodně online obchodů kvůli nutnosti řešení EET.

2017

Spuštěn portál Internetem bezpečně, což je neziskový projekt zaměřený na podporu vzdělanosti v oblasti internetových nebezpečí pro všechny věkové kategorie. Krom toho, že jsem navrhl kompletně logo pro tento projekt, jsem i partnerem projektu a dál se podílím na jeho rozvoji.

2017

2017

Je půlka roku 2017 za námi a mezi nejvýraznější projekty se zatím zařadil projekt elektronického obchodu elektrokol KTM Chládek, který jsem kódoval pro agenturu B Media Solutions. Nestandardní prací se zde pro mě stala optimalizace webu pro velké monitory. Dalším z větších projektů, který je stále ve stavu příprav je Internetem Bezpečně, který se zabývá bezpečností na internetu. Pro tento projekt jsem navrhl i logo.

2017

A jeden z menších projektů, kde jsem měl zcela volné ruce a mohl tak popustit uzdu mé fantazii je malý webík pro jedno karlovarské krejčovství. Součástí přípravy webu bylo i nafocení vhodných fotografií. Zajímavostí je, že u tohoto webu klient nemusí platit ani za doménu a ani za hosting: www.krejcovstvi-bauer.wz.cz

2017

2016

V lednu 2016 vyrážím směr Amerika a do ČR se vracím až v dubnu 2017. Zavítal jsem na Dominikánskou Republiku, Kubu, Mexiko, Kostariku, Kolumbii, Peru, Argentinu a Brazílii. Při cestování je mou prioritou práce na webových projektech, která mi umožňuje vydržet tak dlouho na cestách. Pouze na Kubě jsem měl opravdovou 14 denní "offline" dovolenou, to bylo ještě v době, kdy tam neměli internet. Více na mém blogu: Andyho Cestopisy

2016

2015

2015

Rok 2015 se nese v duchu neustávající práce, malé i velké projekty, začínám být unavený, ale spokojený s vývojem mé freelance kariéry. Zvyšuji hodinovou sazbu a stabilizuji tak nápor zakázek a zvyšuji tak i příjem.

2014

2014

V roce 2014 získávám náhodně zakázku od společnosti Appio na nasazení dodané grafiky pro e-shop na platformu Prestashop. Důraz na každý detail a profesionalitu v každém bodě ze strany Appio mě ohromuje. Projekt roste do, pro mne, gastronomických výšin a končím na číslovce blížící se téměř 300 hodin strávených kódováním na jednom projektu. (Pozn.: standardní zákázky jsou v rozmezí 20-40 hodin).

2014

Práce z coworking centra přineslo i přátelství se Solo Orozco, která je na Kanárských ostrovech známá z televize, kde vystupuje v pořadu pro ženy. V byznys světě pak působí jako PR specialista. Díky Sole jsem získal svojí první prestižní zahraniční zakázku pro pro společnost zajišťující tramvajovou dopravu na Tenerife.

2014

Po roce a půl Granadského přežívání se přemisťuji na Kanárské ostrovy (ostrov Tenerife). Zde sbírám první zkušenosti se surfovacím prknem a prací v coworking centru Blitz.