Loading...
Služby webdesign freelancera 2016-11-21T04:30:24+00:00

PSD -> WordPress / Prestashop

Dodejte mi grafický návrh v PSD, já připravím web na WordPressu, Prestashopu nebo HTML šablonu

Nejčastější služba, kterou dodávám. Dodaný grafický návrh v podobě PSD zpracuji do HTML podoby a nasadím na platformu WordPress pro firemní prezentace nebo Prestashop pro elektronický obchod. V závislosti na požadavcích a rozpočtu je možné výstup optimalizovat pro mobilní zařízení (responzivita), zpracovat validní kód, optimalizovat rychlost načítání webu. Všechny tyto 3 záležitosti pozitivně působí na pozice ve výsledcích vyhledávání Google a Seznam.cz. Kóduji i responzivní šablony pro newslettery.

Web na míru | WordPress

Webová prezentace pro Vaši firmu nebo produkt

Doporučím Vám grafickou šablonu, která se hodí k Vašemu druhu podnikání nebo doporučím vhodného grafika. Následně vytvořím kompletní prezentaci, zprovozním a nastavím systém pro správu obsahu (WordPress), naplním web Vámi dodaným obsahem a spustím do ostrého provozu. Při řešení webu na platformě WordPress vždy dodávám i základní zabezpečení proti napadení hackerem. V závislosti na rozpočtu mohu připravit koncept webu a jakým způsobem prezentovat Vaši firmu nebo produkt na internetu. Mohu zajistit doménu, kvalitní hosting (prostor pro Vaši prezentaci), e-mailové adresy a následný marketing v souvislosti zviditelnění Vaší firmy/produktu na internetu.

ZÍSKEJTE SVŮJ VLASTNÍ E-SHOP | PRESTASHOP

PRODÁVEJTE ONLINE SVÉ VÝROBKY NEBO PRODUKTY OD DODAVATELE

Doporučím Vám grafickou šablonu, která se hodí k Vašim produktům, které chcete prodávat nebo doporučím vhodného grafika. Následně vytvořím kompletní online obchod, zprovozním systém pro správu obsahu (Prestashop), naplním web Vámi dodaným obsahem/produkty a spustím do ostrého provozu. V závislosti na rozpočtu mohu připravit koncept e-shopu, tak aby přinášel očekávaný profit. Mohu zajistit doménu, kvalitní hosting (prostor pro Vaši prezentaci), e-mailové adresy a následný marketing v souvislosti zviditelnění e-shopu na internetu.

Responzivita webu

Optimalizace webu pro mobilní zařízení

Již v roce 2015 se počet přístupů na weby z mobilních zařízení vyrovnal těm z klasických počítačů. Webová prezentace lze pro tyto mobilní zařízení optimalizovat, aby se obsah obrazovce přizpůsobil a bylo možné například kliknout na všechny odkazy apod. Web se tak stává responzivní. Vyhledávače jako Google a Seznam ve výsledcích upřednostňují responzivní weby.

Na níže uvedeném odkazu Vám Google zkontroluje web z pohledu rychlosti a responzivity:

Google Insights

Rychlost webu

Optimalizace rychlosti webu

V souvislosti s mobilními zařízeními, které ne vždy mají přístup k rychlému internetu, vyhledávače začali klást důraz na to, aby se web rychle a bezproblémově načetl. Vyhledávače jako Google a Seznam, pak ve výsledcích upřednostňují weby, které se rychleji načítají.

Na níže uvedeném odkazu Vám Google zkontroluje web z pohledu rychlosti:

Google Insights

Napadení webu hackerem webu

Odstranění napadení a zabezpečení WordPressu

Nikdo z web developerů o tom nechce mluvit a strašit si tak potenciální klienty. Napadení hackerem není však úplně výjimečná situace. Odstranění napadení je komplikované a často i nákladné. O napadení se často dozvíte až od dodavatele hostingu, který ne zřídka rovnou celý web pozastaví. Napadení mohu odstranit a dát web do původního  stavu. Ještě raději Vám však web zabezpečím a výrazně tak snížím riziko napadení.

DALŠÍ SLUŽBY

Účty na sociálních sítí (Facebook, Google+, Twitter, Instagram,…)
Optimalizace pro vyhledávače (SEO/SEM), PPC kampaně
Migrace webu mezi hostingovými účty
Migrace webu z jiné platformy na platformu WordPress
Hosting pro pro webové prezentace, provoz e-mailů s doménou Vašeho webu
(např. jan.novak@jmenovasifirmy.cz)
Zajištění domény.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

KOMUNIKACE

V 95 % probíhá veškerá komunikace pomocí e-mailů. Tak lze předejít nedorozuměním. V určitých případech je vhodná přímá komunikace pro získání celkové představy o projektu a v takových případech přichází na řadu některá z aplikací jako je Skype, Google Hangouts nebo Slack.

Jak začít?

Napište mi e-mail nebo pomocí kontaktního formuláře jakým způsobem Vám mohu pomoci. Jaký druh spolupráce si představujete (jeden projekt nebo dlouhodobá spolupráce), Vaše představa o rozpočtu a termínech. Pak už to půjde samo, uvidíte…

Jak to pak probíhá?

Po Vašem prvním kontaktu si napíšu o případné upřesňující údaje, často však zasílám již kalkulaci, která je vždy na míru danému projektu. V kalkulaci je položkově zmíněno vše, co se v rámci projektu bude zpracovávat + doporučení pro případná rozšíření. U nových klientů před započetím prací vystavuji fakturu na zálohu 30 %. U dlouhodobé spolupráce nevyžaduji zálohy, pouze pokrytí případných nákladů 3. stran (šablony, pluginy atd.). Po zaplacení zálohy a dodání veškerých podkladů začínám pracovat na projektu. Standardní web je připraven do 1-2 týdnů v závislosti na mém vytížení. Připomínky jsou zpracovány do 2-3 dnů a následně se projekt spuští  do ostrého provozu. Vystavuji fakturu na zbývající částku.

Fakturace

Pracuji na české IČO a platby jsou směřovány na český účet ve FIO bance.
Nejsem plátcem DPH a při spolupráci se zahraničními klienty jsem ve statusu Identifikovaná osoba.

Anonymní spolupráce    pro agentury a grafiky

90 % procent mé práce je anonymní a koncový klient se o mně nikdy nedoví.

Mým zaměřením je kódování   Nejsem grafik ani programátor

Tam kde je potřeba těchto prací buď vyžaduji spolupráci vašeho týmu nebo doporučím vhodného dodavatele.